POČÍNAJE DNEM 6.11.2023 JE UČEBNA AUTOŠKOLY V CHLUMCI TRVALE PŘEMÍSTĚNA NA ADRESU ÚSTECKÁ 130. JEDNÁ SE O BUDOVU BÝVALÉHO STATKU PROTI POŠTĚ.


ZAHÁJENÍ DALŠÍHO KURZU V AUTOŠKOLE BUDE V PONDĚLÍ 17.6.2024. V UČEBNĚ V CHLUMCI V 16 A V UČEBNĚ V LIBOUCHCI V 17.30 HODIN. ZPŮSOB PLATBY BUDE DOMLUVEN PŘI ZAHÁJENÍ. ZÁJEMCI NECHŤ VYPLNÍ ON LINE PŘIHLÁŠKU /VIZ NÍŽE/ A U PRAKTICKÉHO DOKTORA SI ZAJISTÍ ZDRAVOTNÍ POSUDEK /NESMÍ BÝT STARŠÍ 3 MĚSÍCŮ/.

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.
MGR. JAROMÍR MILTNER

Autoškola

Zajišťujeme kompletní výuku a výcvik žadatelů o řidičský průkaz, týkající se řidičských průkazů skupiny B. Dále se specializujeme na školení řidičů referentů a vrácení odebraných řidičských oprávnění, včetně zajištění kondičních jízd. K nám přichází žák a odchází perfektně připravený řidič. Naše autoškola sídlí v okrese Ústí nad Labem s učebnami v Chlumci a Libouchci.

Školení řidičů referentů

Povinnost zúčastnit se školení řidičů s ověřením znalostí vyplývá ze zákona č.262/2006 Sb., zákoníku práce, a týká se všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí vozidlo do 3,5 t.

Jedná se například o zaměstnance, kteří jezdí vozidlem na služební cesty bez ohledu na to, zda řídí své nebo služební auto. Dále zaměstnance, kteří budou při výkonu pracovní činnosti řídit vozidlo.

Školení řidičů referentů - to mě zajímá

Přezkoušení z odborné způsobilosti

Porušili jste pravidla silničního provozu nebo jste nasbírali body a požádali jste obecní úřad o navrácení řidičského průkazu? Pak Vás obecní úřad pošle do autoškoly na přezkoušení z odborné způsobilosti.

Celý kurz absolvovat nemusíte, ale budete muset úspěšně složit zkoušku před pověřeným komisařem.

Přezkoušení z odborné způsobilosti - to mě zajímá

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy jsou zaměřené na řidiče, který již mají řidičský průkaz. Výcvikové schéma lze na přání zákazníka upravit.

Kondiční jízdy - to mě zajímá

Začínáme v autoškole •  Teoretická a praktická výuka •  Otázky a odpovědi •  Závěrečná zkouškaPřihláška do autoškoly on-lineOn-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace MOJE AUTOŠKOLA - elektronická evidence výuky a výcviku pro autoškoly.

S námi pro Vás bude řidičský průkaz
hračkaPobočka Chlumec

Výukové dny + čas výuky: Po • 16.00 - 17.00
Poštovní adresaÚstecká 230, Chlumec, okr. Ústí nad Labem
Elektronická poštajaromir.miltner@seznam.cz
Učitelé praktického výcvikuMgr. Jaromír Miltner, Petra Tomešová, Ing.Luboš Miltner
Sídlo autoškolyÚstecká 130, 40339 Chlumec
Ukázat na mapě

Pobočka Libouchec

Výukové dny + čas výuky: Po • 17.30 - 19.00
Poštovní adresaÚstecká 230, 403 39 Chlumec
Elektronická poštajaromir.miltner@seznam.cz
Učitelé praktického výcvikuMgr. Jaromír Miltner, Petra Tomešová, Ing.Luboš Miltner
Sídlo autoškolyTeplická 157, 403 35 Libouchec
Ukázat na mapě

Co by vás mohlo zajímat

Proč si vybrat právě naši autoškolu?

  • nejsme plátci DPH, proto nabízíme nižší cenu
  • nejsme zatížení žádnými leasingy a úvěry
  • máme vlastní vozidla Suzuki - modely Swift a Baleno, Honda Civic
  • místa odjezdů u praktických jízd si sami určujete
  • praktické jízdy plánujeme s ohledem na časové možnosti žáků (včetně víkendů a svátků)
  • učebna je vybavena moderní technikou, což zaručuje maximálně efektivní výuku

Výuku a výcvik provádí odborně připravení učitelé s profesionálním přístupem k výuce i výcviku. Provozovatel autoškoly má ukončené vysokoškolské vzdělání pedagogického směru - státnice z pedagogiky a psychologie.

Jak získat řidičský průkaz skupiny B?

Stačí se přihlásit do naší autoškoly v některé z učeben v Chlumci nebo Libouchci, splnit podmínky pro přijetí a poté absolvovat výuku a výcvik v autoškole. Po jejím absolvování musíte složit úspěšně závěrečné zkoušky a pak už jen zažádat o řidičský průkaz na kterémkoliv úřadu obce s rozšířenou působností.

Výcvik je zaměřen na zásady bezpečné jízdy (teorie i praxe), správné používání a údržbu vozidla. Naučíme Vás jízdu křižovatkou, objíždění, vyhýbání, otáčení, couvání a také parkování. Cvičit v jízdě se budete z počátku na cvičišti, postupně se procvičíte v mírném provozu a nakonec v silném provozu, včetně jízdy v centru města Ústí nad Labem.

Kondiční jízdy

Autoškola Miltner zajišťuje komplexní kondiční jízdy v Ústí nad Labem. Naše nabídka zahrnuje obnovu návyků po přestávce v řízení, výcvik v couvání a zajíždění do omezeného prostoru, jízda za snížené viditelnosti a za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Přezkoušení z odborné způsobilosti

Přišli jste z nějakého důvodu o řidičský průkaz a chcete ho zpět? Pro vrácení řidičského průkazu nemusíte již znovu absolvovat kurz v autoškole, ale čeká Vás přezkoušení z odborné způsobilosti před pověřeným komisařem, které musíte zdárně složit. Přezkoušení se týká předpisů pravidel silničního provozu, teorie zásad bezpečné jízdy, zdravotní přípravy a praktické jízdy.

Školení řidičů referentů

Zaměřujeme se také na profesní školení řidičů referentů. Referentské zkoušky jsou určeny pro firmy, jejichž zaměstnanci jezdí služebními auty. Školení řidičů se týká řidičského oprávnění skupiny B. Školení řidičů referentů nabízíme ve svých prostorách, po domluvě je možné školení realizovat také v prostorách společnosti, která si školení objednala.

Rádi Vám poskytneme podrobné informace o školení řidičů referentů ve Vašem konkrétním případě.Chci více informací

Zkuste Často kladené dotazy nebo nás kontaktujte na telefonním čísle

+420 603 468 639

Kontakty

Nevím, jak na to

Pokud si nejste jisti, jak začít, co vše je třeba k získání řidičského oprávnění apod., neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme i s prvními kroky k jeho získání.

Kontakty

Mgr. Jaromír Miltner
Tuchomyšlská 238, 403 39 Chlumec
Mob.: +420 603 468 639
E-mail: jaromir.miltner@seznam.cz
IČ: 104 61 817